Böbrekte Protein Kaçağı Tedavisi

Böbrekte Protein Kaçağı Tedavisi

Yemek hazırlanırken sebzeler ayıklanınca nasıl bir miktar işe yaramayan ve atılması gereken çöp ve kum arta kalırsa, benzer şekilde yediğimiz gıdalarda vücudumuzda yararlı hale gelmesi için işlenirken işe yaramaz ve hatta zararlı maddeler birikir. Bu maddelerin bazılarının adını hepiniz mutlaka işitmişsinizdir. 
İsmini sıkça duyduğunuz:

  • Üre
  • Kreatin
  • Ürik asit

Bu tür maddelerdir ve hepsinin dışarı atılması gerekir.
İşte bu maddeleri  idrar yolu ile vücudumuzdan atılması görevi böbreklerimize aittir. 

İdrarda protein düzeyinin düşük olması normaldir. Özellikle genç insanlarda egzersiz sonrası ve bazen hastalık sırasında idrardaki protein miktarında geçici olarak yükselebilir. Bu durum normal sayılır. Mikro albümin testi sırasında idrarda tespit edilen proteinler genellikle şeker hastalığında böbrek hasarının en erken belirtisi olmaktadır. Bioenerji uygulaması 20 seans yapılırsa hem kan şekeri regüle olur, hem de protein kaçağı engellenmiş olur. Yardımcı olarak günde iki kere yemeklerden 2 saat sonra birer çay bardağı (kilo yüksekse 1 su bardağı) Yüzde yüz katkısız nar suyu içilir ve ayrıca şifalı bitkiler kullanarak yardım alınabilir. 

     1.   Böbrekte Protein Kaçağı Bitki Kürü – Sabahları

Aşağıda ayrıntılı şekilde yapılmasını ve kullanımını paylaştığımız idrarda protein kaçağı bitkisel tedavi kürünü sadece sabahları kullanmanız gerekmektedir.

Malzemeler:

·         1 Lt. Alkalin (Klorsuz su)

·         7-9 Adet ince saplı ve küçük yapraklı sararmamış maydanoz. 

Yapılışı:

Maydanozun sapında, yapraklarından daha fazla su olduğundan dolayı saplarını atmayınız. Maydanoz seçerken lütfen küçük yapraklı ve sapı kısa olmasına özen gösteriniz. 7-9 sap maydanozu aldıktan sonra demetin kalanını gazeteye sararak muhafaza ederseniz yaprakları sararmaz. Lütfen kürü yaparken sarı yaprakları var ise seçerek çöpe atınız. Kaynamakta olan 2 su bardağı kadar alkalın suya  7-9 adet hazırladığınız maydanozu atınız ve ocağınızı kısık ayara getiriniz ve kapın ağız kapalı olarak 5 dakika kadar kısık ateşte kaynatın. 5 Dakika sonra ocağın altını kapatarak soğumuya bırakın. Ilıdıktan sonra süzünüz. 

Kullanımı:

İdrarda protein kaçağı için hazırladığınız maydanoz suyunu sabah kahvaltısından 1 saat önce yudum yudum 1 su bardağı içiniz. Her gün taze olarak yapınız ve içerisine herhangi başka bir tatlandırıcı karıştırmayınız.

 

2.    Böbrekte Protein Kaçağı Bitki Kürü – Akşamları

Sabahleyin maydanoz ile hazırlayıp içtiğimiz kür sonrası akşam da aşağıda anlatacağımız kekik kürünün uygulanması gerekmektedir.

 

Malzemeler:

·         Yaban Kekiği

·         1 Su bardağı alkalin su 

Yapılışı:

Kaynamakta olan bir su bardağı alkalin suya bir tatlı kaşığı yaban kekiğini atının ve ağzı kapalı olarak 3 dakika kısık ateş de kaynatın. 3 dakika sonra ocağınızın altını kapatarak demlenmeye bırakın. Hazırladığımız kekik suyu ılıdıktan sonra süzerek kullanıma hazır olur.

Kullanımı:

Sabahları maydanoz suyunu uyguladıktan sonra akşamleyin hazırladığınız kekik suyunu yemeklerden iki saat sonra içiniz. Böbrekte protein kaçağı için hazırlanan her iki bitki kürü 1 ay boyunca ara vermeden devam edilir. 2 hafta ara verip yine aynı şekilde bir ay daha uygulaması gerekmektedir.

 

3.  Bioenerji Seansları:

Yukarıdaki kürleri yaparken protein kaçağı için 5 seans bioenerji uyguladığımız aşırı kilolu arkadaşımız aynı zamanda şeker hastası olmasına rağmen bir önceki testte 11 milyon olan sonuç 7 milyona düşmüştür. 

  • Böbrekte Protein Kaçağı Tedavisi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi