Uzaktan Bioenerji Seansları

Bulunduğunuz yerden ayrılmadan, kendi mekânınızda ve uygun bulduğunuz bir saatte uzmanımızla randevu yaparak seanslar yapılır. Bir kere tanıştıktan sonra ya da danışanın fotografını uzman gördükten sonra ismini soyadını öğrenerek etkili bir seans gerçekleşir. Seyahat etmek mecburiyeti yok, seyahatin zahmet ve masraflarına muhatap olmuyorsunuz. Kolaylık ve sadelik içerisinde insanlığın ulaşabileceği en ileri teknikle hizmet alıyorsunuz. Uzaktan uyguladığımız bioenerji seansının süresi 20-30 dakikadır. Pazar günü 10:00-23:00 diğer günler 09:00-23:00 saatleri içerisinde uzaktan seans yapabiliriz. Seanslarımızda sonsuz değerde olan muhteşem kainata ait bioenerjiyi kullanmak suretiyle çalışmaktayız. Bu konuda bir hudud mevzu bahis değildir. Ne var ki yaşadığımız fizik âlem, yakından seansların danışan dostlarımız tarafından daha kolay kabul edilmesini sağlıyor. Uzaktan yapılan seansları şüpheyle karşılıyorlar. Bioenerji çalışmaları konu itibariyle enerjetik bir alan olduğu için mesafeler önemsizdir. Bunun ispatı ise uzaktan seans alarak iyileşen danışanlarımızdır.

Bedene gönderilen enerji bombardımanı, enerji kanallarıyla bütün vücuda yayılarak şifa mekanizmalarını harekete geçirir ve günlerce tesiri devam eder. Hastalığın ve hastanın tesir alabilme durumuna göre 1, 3, 5, 7, 9, 11 ya da daha fazla bioenerji seansları yapmak gerekebilir. En az üç seans yapılır ancak seans sayısını belirlemek için 3. seanstan sonra müşavere edilerek bir karara varılır. 

Seansa girmeden önce yapmanız gereken hazırlıklar:

1. Kapı, telefon gibi uyaranları bir başkası kontrol etmelidir.

2. Evdeki diğer şahıslardan, seanstan çıkıncaya kadar sizi meşgul etmemeleri konusunda anlaşınız.

3. Bedeninizden sağılacak olan negatif enerjinin çıkış yaptığı yerler parmak uçlarınız ve ayak tabanınızdır. Çoraplarınızı çıkartınız. Yattığınız zaman ayaklarınızın ve ellerinizin hizasında canlı hayvan ya da bitki ve yiyecek maddesi bulundurmayınız. Bozulur ya da ölür.

4. Defi hacet yapınız; seans sırasında sizi meşgul etmesin. Ancak; seans esnasında tuvalete çıkmak ihtiyacı doğarsa, hızlıca gidip dönerek seansınıza devam ediniz.

5. Mideniz rahat ve hazım işlemini tamamlamış durumda olsun. Dolu bir mideyle seansa başlamayınız. Ya da açlıktan mideniz kazınır durumda da olmasın.

6. Üzerinizde sizi sıkmayan rahat bir giysi olmalıdır. Elbisenizin yakası, kemeri vs. sizi sıkar durumda olmasın.

7. Rahat olabileceğiniz bir yatağa uzanınız. Yatış şekliniz serbesttir, yeter ki rahat olunuz. Sadece elleriniz vücudunuza ve ayaklarınızın birbirine değmemesine dikkat ediniz.

8. Seans sırasında odanız soğuksa üzerinize bir örtü almalısınız. Çünkü uzaktan seans alan konuklarımızın genellikle derin uykuya daldıkları tespit edilmiştir. Evdeki diğer şahıslara, siz odanızdan çıkıncaya kadar sizi aramamalarını söyleyiniz. Uyku durumunda uyandırılmanız doğru olmaz.

9. Müzik dinleme alışkanlığı olanlar, düşük volümde enstrümantal ve slow müzik dinleyebilir. Esas olan sessizliktir.

10. Artık seans için hazırsınız. Lütfen, bütün dikkatinizi kendinize ve düşüncelerinizi az sonra başlayacak olan bioenerji akımına toplamaya çalışınız. Tatlı bir heyecanla az sonra üzerinize akacak olan “hayat akımı ırmağında” arınmayı beklemeye başlayınız. Yukarıda sayılan tüm hazırlıkları tamamladığınız zaman, hangi uzmanımızla çalışacaksanız merkez ya da cep telefonundan arayarak uzaktan seans almak isteğinizi iletiniz. Size seans yapabileceğimizi söyledikten sonra telefonu kapatıyorsunuz. Telefon sadece seansa başlayacağımız zamanı tespit maksadıyla kullanılıyor. Telefonun bunun dışında yapılacak uzaktan seans ile bir ilgisi yoktur. 

Seans esnasında bilmeniz gerekenler:

1. Bütün vücudunuzdaki kasları baştan ayağa aklınızdan geçirerek tek tek gevşetin.

2. Karın bölgesi ve akciğerlerinizi tamamen doldurmayı ve boşaltmayı gözeterek derin nefesler alın. Nefes burundan alınıp, ağızdan verilir. Seans arasında da derin nefes almak ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda aynen tekrarlayın.

3. Seans esnasında isteğiniz dışında meydana gelen hareket ve titremelere asla engellemeyin. Bunlara bir mana vererek yorumlamayın, ne oluyorsa olumludur, mutluluk duyun.

4. Kesinlikle hissiyatınıza engel olmaya çalışmayın, kendinizi seansın huzur veren akışına bırakınız. İçinizden gülmek gelirse gülün, ağlama isteği gelirse ağlayın. 

5. Bedeninizin sıkıntılı bölgelerinde oluşan arındırmanın tesiriyle değişik hisler bazen de ağrılar hatta sancılar yaşayabilirsiniz. Güven duyguları içinde rahat olunuz, bütün bunlar kısa süreli ve geçicidirler. Seanstan sonrası için bilmeniz gerekenler: 

Seans sonrasında bilmeniz gerekenler:

Uygulanan seansların arındırıcı tesirleri, seanstan sonra da devam eder. Seans sonrası yedi saat kadar tam tesir altında kalırsınız, sonraki saatlerde ise şiddeti hafifleyerek arınmanız devam eder. Bu sebeple bize başvurmanızı gerektiren sıkıntılarınızda sanki bir artış oluyormuş gibi hissettirebilir. Bütün bunlar yapılan seansın faydalı tesirlerinin ifadeleridir. Bu olanların beklendiğini bilerek takip edin, çünkü artıyormuş gibi hissettiğiniz sıkıntılar kısa sürecek ve problemler yerlerinden sökülüp atılmış olması sebebiyle bedeninizde kalıcı bir rahatlık hâkim olacaktır.

Seanslardan sonra muhtemelen kusma, mide bulantıları ve ishal bile görülebilir. Bunların tamamı bedeninizde sağlanan bioenerji akımının neticesinde meydana gelen arındırmanın fiziki temizlik cephesidir. Bilahare tam sıhhatli bir vücuda sahip olacaksınız. Başınızdan geçenleri tarihleriyle birlikte kaydediniz. Şimdi sizin de elinizde çok önemli bir tedavi sonucunun kayıtları var artık. Her seansta sırasıyla tek tek aşılan sıkıntıların yerine yeni ve sağlıklı bir hayat sizi bekliyor. Dolayısıyla her seans sonrasında benzer fiziki arınma hareketleri olmayacaktır. Geçmekte olduğumuz her yeni safha daha farklı şeyler hissedebileceğiniz mutluluk kapıları olacaktır, Allah’ın izniyle. 

 


  • Uzaktan Bioenerji Seansları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi