Bioenerji Nasıl Uygulanır?

Bioenerji uzmanı kainatla hasta arasında bir mercek görevi yaparak, kozmik bioenerjiyi toplayıp çok yüksek değerde yoğunlaştırarak tedavi edeceği kişinin bedenine 20-30  cm uzaktan aktarmaktadır.
Bioenerji uzmanı, kainattaki hayat enerjisi frekanslarını alıp insana uygun hale getirerek yansıtan uydu alıcısı gibidir. Bulunduğumuz her yerde binlerce frekans vardır ama alıcısı olmadan hiç birini kullanamayız.
Bioenerji, bizzat seans almadan farkına varılamayan bir uygulamadır. Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır. Hissedip yaşayarak  “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur. Kesin bilmek halidir.
Enerjiyle beden dengesinin sağlanması ancak böyle bir akord ile mümkün olur. İnsan bedeni, organ ve sistemleriyle  bir bütünlük içindedir. Bir bölgeyi ele alıp, geri kalan kısmını yok sayarak ilgilenmemek, hekimlik adına bir eksiklik olur.
Vücut bir bütündür ama bu bütünün iki unsuru vardır: Fizikî varlığımız ve düşünce varlığımız. Ancak bu iki unsur çok karmaşık bir şekilde iç-içe girmiş durumdadır. Hastalıkların %95’i psikosomatiktir. Yani düşünce sistematiğimiz hastalıklara yol açmaktadır. Biyoenerji tıbbında rahatsızlıkları psikolojik ya da fizikî diyerek bir ayırıma tabi tutmuyoruz.
Bioenerji tıbbında asla bir bölgenin tedavisi yapılmaz. Hasta hangi sağlık şikayetiyle bioenerji uzmanına müracaat etmiş olursa olsun, daima vücudun bütününe terapi yapılır.


Biyoenerji Şifa Çalışması şöyle bir Denklemdir.
KAİNAT + BİOENERJİST + HASTA =  SAĞLIKŞifayı alan, hastalık ya da sakatlık değildir; kişinin bünyesidir.
Uygulanan ve aktarılan enerji kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz. Kişide iyileşme devam eder. İyileşme enerjisi olması gereken en uygun seviyeye gelir. Böylece vücudun kendi kendini iyileştirme fonksiyonları harekete geçer.
 

  • Bioenerji Nasıl Uygulanır?

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi