Aura Fotoğrafları

İnsanda değişik şekillere bürünen bir biyoenerji sistemleri bulunmaktadır. Yani fizik, elektrik, biyoelektrik, biyoenzimatik enerjiler. Bu enerji formları karşılıklı olarak birbirine dönüşmektedir. Her canlı hücre bir şebekeye bağlıdır ve hiçbir hücre bağımsız değildir. Vücudumuzda tüm organlarımızı saran ve fizik, kimya ve hücre olarak değişebilen bir sinir sistemi enerjisi mevcuttur.

Akapunkturun temeli olan Çin Tıbbı, bu enerjinin insan bedeninde sürekli olarak tek yönlü aktığından bahseder ve bu enerji insan bedeninin sinir ağı boyunca daima akmaktadır.

Fizik bedenimizle diğer bir canlıya yaklaşıp ona dokunduğumuzda enerji alış verişi olur ve o canlı ile irtibata geçmiş oluruz. Bu durumda bir aura diğer bir aura ile temas etmiş olur ve bu şekilde bir enerji alışverişine yol açar.

Sonuç olarak, Kirlian fotoğraf tekniği ile normalde göremeyeceğimiz biyoenerji alanımız (Aura), özel bir elektrik alanı içine alınarak sınırları ve çeşitli ışıma şekilleriyle fotoğraf kağıdı üzerinde açıkça görünür hale getirilmesi tekniğidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi