Chemstrails (Kimyasal Saldırı)

Ülkemiz üzerinde de görülen Chemtrails bir nüfus kontrol yöntemi. Gökyüzüne bırakılan kimyasal ve biyolojik maddeler olarak ifade etmek mümkündür.

Havada asılı kalan bu maddeler atmosferden sıkılan bölgeye yayılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu kimyevî maddeler insanların sağlığını bozarak, psikolojik (panik atak, depresyon, paranoya, anksiyete) gibi rahatsızlıklar vererek toplumlar üzerinde çeşitli baskılar yaratılabilir. Hatta insanlar üzerinde kontrol yaratabilmek için bile kullanıldığına dair bazı bilgiler mevcut Kimyasallara maruz kalan insan ve hayvan toplulukları uyuklamalı sersemleme, hastalıkların artması ( özellikle grip salgınları ) vb. olaylar için kullanılabilir.

Chemtrails leri uçak izlerinden tanımlamanız mümkün…

Ancak normal uçak egzosu ile chemtrails arasında bir fark mevcut. Normal uçak egzosundan çıkan su buharı çok kısa bir biçimde meydana çıkar ve uzun bir iz bırakmaz… Chemtrails uzun izler şeklinde ve uzun süre havada gözlenebilir.

Aşağıdaki fotoğraflarda bu kimyasalların uygulama örneklerini ve büyük uçaklar ile atmosferin üst tabakalarına bırakılmalarını izleyebilirsiniz.

Ülkemiz üzerindede zaman zaman görülebilen chemtrails uygulaması tüm toplumlar tarafından çok büyük tepkiler ile karşlılanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi