Klinik Kinezyoloji

İyileştirme sanatlarından biri olan kilinik kinezyoloji kas testi, geleneksel olmayan, biyo-enerjik metotlardan birisidir. Vücudumuzun gizli mesajlarını ve glelneksel yaklaşımlarla cevap aradığımız sağlık sorunlarının derin nedenlerini ortaya çıkarır.

Kas testinin bu eşsiz geri-bildirim sistemiyle, kendi özel "vücut dilinizi" yorumlamayı öğrenirsiniz. Vücudunuz, kas testine verdiği tepkiyi değiştirerek sizinle konuşabilir. Vücudunuza özel sorular sorun ve ortaya çıkmakta olan sağlık sorunlarınızla ilgili cevaplar alın; ayrıca klasik laboratuar testleri ya da semptom analizi ile elde edemeyeceğiniz değerli bilgilere ulaşın.

Klinik kinezyoloji, vücut fonksiyonundaki değişimleri, henüz fizik olarak kendini göstermeden önce ortaya çıkaran bir erken uyarı sistemini harekete geçirir. Bu yeni teşhis medodu, enerjik dengesizlikleri ya da fonksiyon bozukluklarını, henüz kalp hastalığı, kanser ya da başka ciddi bozukluklar gelişme fırsatını bulmadan önce fark eder.

Klinik kinezyoloji, vücudun enerjisini izler ve test eder. Kinezyoloji ya da kinetik kelimesi, kas ve eklem hareketini inceleyen bilimden gelmektedir. 

Çin'deki akupunktur sisteminde, vücudunuzdaki bütün refleks noktaları elektrik yüklü alanlardır. Akupunktur noktalarının uyarılmasıyla, tedavi sırasında vücuttaki enerji tekrar düzenlenmektedir.

Beynimiz, vücut fonksiyonlarının korunması, mesajların koordinasyonu, verilerin kaydedilmesi ve bilgilerin çağrılması için, bu enerjiyi yönlendiren dev bir kontrol merkezi gibi hareket etmektedir. Bağlantılar kurulduğunda enerji akar ve zeka iletimi sağlanır. Vücudunuz "konuşur" ve kas testi ile bu iletişime "katılmak" bize bilgi sağlar.

  • Klinik Kinezyoloji

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi